Jak to funguje?

Od roku 2016 probíhá volnočasový kroužek pro děti v Rýmařově, Olomouci a Hodoníně. Zaměřuje se na získání většího povědomí o různých zaměstnáních a vytváření cílů u dětí navštěvujících základní školy. Děti se podívaly na spoustu zajímavých míst, kde jim pracovníci SRNM zprostředkovaly kontakt se zaměstnanci, kteří v daném oboru přímo pracují. Stejně tak se na výletech i při práci v komunitních centrech bavily o tom, kdo má jaké plány do budoucna, jaké jsou možnosti a tak podobně. Většina dětí nemá vzory v rodinách a i když jejich rodiče si důležitost vzdělání uvědomují, je nutné o jeho významu přesvědčit také děti.

Projekt podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, je spolufinancován Jihomoravským krajem, Olomouckým krajem, Moravskoslezským krajem, městy Olomouc, Hodonín a Rýmařov. Všem děkujeme za jeho realizaci a těšíme se na úspěšné pokračování v roce 2017!

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/srnm.cz/srnm.cz/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227